Vyhlídkové lety

Lze jen doporučit. Proletět se v otevřeném dvouplošníku, o kterém můžeme v pravdě tvrdit, že je válečným veteránem. Kdo se nebojí, bude to mít hlavou dolů s nějakým tím kotrmelcem navrch. K tomu je možné zapůjčit autentické oblečení včetně bot, kukly a leteckých brýlí. To abyste na fotkách a videích z letu nepůsobili jako z jiné doby.

Doba letu 30 minut cena - 6600,- Kč (£220)

Velmi atraktivní jsou vyhlídkové lety dvojice nebo až trojice letounů v těsné formaci, kdy se cestující, každý ze "svého" letadla, mohou vzájemně pozorovat, fotografovat nebo se na sebe jen tak šklebit :-)

Dvojice: doba letu 30 minut cena  13.200,- Kč (£440 ) celkem pro dva cestující ve dvou letadlech
Trojice: doba letu 30 minut cena  19.500,- Kč (£650 ) celkem pro tři cestující ve třech letadlech

Maximální přípustná hmotnost každého cestujícího je 100 kg (220 lbs). Pro Miles Magister až 105 kg (230 lbs)

FAQs:

Dárkový poukaz: je možné zaslat poštou na vaši adresu. Platí 6 měsíců od data vystavení.
Jak rezervovat: Klikněte zde pro rezervaci vašeho letu. Do zprávy uveďte preferované datum (data) a my je buď potvrdíme nebo navrhneme jiné. Obecně doporučujeme teplejší dny (nad 15°C), aby byl zážitek z letu maximálně pozitivní.   
Platba: Bankovním převodem po odsouhlasení termínu nebo na místě platební kartou/QR platba/v hotovosti (CZK, EUR, GBP)
Kudy k nám: Nenápadná odbočka ze silnice I/37 u rybníka v Novém Dvoře, která vás zavede na naše parkoviště před severní stěnou hangáru, abyste nemuseli přes letiště. Mapka zde
Různé: Nelétáme, když příliš fouká, když prší nebo je mlha. Pokud taková situace nastane v den vašeho letu není problém přeplánovat. Uvažte zdravotní stav cestujícího předtím než rezervujete a potom ještě jednou před nástupem do letadla.  

              

Bojový stejnokroj RAF je k dispozici i v menších velikostech. Boty na snímku vlevo jsou ovšem kořistní (Luftwaffe). Velikosti XXL v době války vyráběly se pouze v USA a v zájmu zachování autenticity je tudíž nevedeme.